יוצאים לחופשה בירושלים? 3 טיפים על מלונות בירושלים

לא משנה כמה פעמים כבר ביקרתם בה, ירושלים היא עיר שאי אפשר שימאס ממנה. לא משנה מה באיזו מסרת באים אליה וכמה פועמים נוסעים לאותם מקומות, יש בה משהו שבכל פעם רואים אותה בזווית אחרת ובצורה אחרת.

כאשר מעוניינים לקיים בירושלים טיול קצת יותר מעמיק אשר משמעותו היא להישאר ללון לילה, כדאי לבצע מחקר יסודי לגבי מלונות בירושלים. מאחר ומדובר בעיר שמורכבת ממספר דתות שקיימות בה, לא היינו רוצים ליצור לעצמנו מצב של אי נוחות של חוסר התאמה בין האורחים במלון לבין האופי של המלון. לפיכך, ריכזנו עבורכם שלושה טיפים מרכזיים כאשר אתם מחפשים מלונות בירושלים:

טיפ ראשון – תבדקו באיזה איזור נמצא המלון

ירושלים מחולקת לאיזורים שונים מבחינת האוכלוסייה המתגוררת בהם ובאופן טבעי המלונות בירושלים שיהיו באותו איזור יהיו ככל הנראה מותאמים לסוג אותו אוכלוסייה. כך למשל ברובע הארמני, המלונות שיהיו באזור כנראה יהיו עם עובדים ארמנים והשפה המרכזית שתדובר תהיה ארמנית. אם מדובר בתיירים שאינם דוברי השפה ולא מכירים את התרבות, כנראה שכדאי שיחפשו מלונות בירושלים במקום אחר.

טיפ שני – תבדקו נתיבי בטיחות

אומנם ירושלים רוב הזמן מלאת אבטחה ואין בעיות אבל לעיתים יש סכנות ביטחון ולכן כדאי להימנע מבעיות מיותרות ולבחור נתיבים בטוחים יותר לנוע בהם. כך למשל כאשר מדובר על מסלולי נסיעה ברכב או קווי אוטובוסים מסוימים. אין כמו זהירות יתר במקומות שמעודים לפורענות.

טיפ שלישי – תבדקו מראש על הופעות ותערוכות מיוחדות

יש בירושלים המון אירועים ותערוכות אשר יכולים להשפיע על העומס של המבקרים וכפועל יוצא על עומס המלונות בירושלים. על מנת לחסוך מכם את התסכול של הרצון להזמין מקום במלון מסוים וחוסר היכולת לעשות הן בגלל העומס תבדקו מראש מה מתוכנן ומתי. חוץ מזה, אם כבר נוסעים למלונות בירושלים ועתידים לבלות שם לילה, כדאי ומומלץ ללכת לראות הופעה בברכת הסולטן או אפילו לבקר באיזו שהיא תערוכה שפתוחה רק בערב. תנצלו את ההזדמנות שלכם לבלות בעיר גם בלילה כדי לקבל את מלוא החוויה של העיר המדהימה הזו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *